Widzę!

Z komputerów korzystają także osoby niepełnosprawne, również te z osłabionym wzrokiem. Dla nich właśnie przeznaczony jest Bifocal Notepad. Jest to prosty edytor tekstu, mający zastępować systemowy Notatnik. Podstawowe funkcje dostępne są za pośrednictwem dużych, opatrzonych wyraźnymi opisami ikon, umieszczonych na belce narzędziowej programu. Domyślna, 12-punktowa czcionka może być zwiększona do 42 punktów. Aplikacja pozwala także […]

Z komputerów korzystają także osoby niepełnosprawne, również te z osłabionym wzrokiem. Dla nich właśnie przeznaczony jest Bifocal Notepad. Jest to prosty edytor tekstu, mający zastępować systemowy Notatnik. Podstawowe funkcje dostępne są za pośrednictwem dużych, opatrzonych wyraźnymi opisami ikon, umieszczonych na belce narzędziowej programu. Domyślna, 12-punktowa czcionka może być zwiększona do 42 punktów. Aplikacja pozwala także na stosowanie tła o podwyższonym kontraście. Zwiększono również czytelność wszystkich okien dialogowych.

Dennis Vanderspek, Kanada
http://publish.uwo.ca/~dvanders/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.