Najlepsze Windows?

Czy nadchodzący dużymi krokami system operacyjny Microsoftu zasłuży na miano najlepszego ze wszystkich do tej pory opracowanych Okienek? Zobaczmy, jak będzie wyglądał następca wszystkich Windows. System określany kodową nazwą Whistler ma zastąpić wszystkie dotychczasowe systemy operacyjne Microsoftu. W artykule z numeru 9/2000 CHIP-a (s. 128) opisaliśmy pierwsze wrażenia z kontaktu z wersją Professional. Spójrzmy teraz […]

Czy nadchodzący dużymi krokami system operacyjny Microsoftu zasłuży na miano najlepszego ze wszystkich do tej pory opracowanych Okienek? Zobaczmy, jak będzie wyglądał następca wszystkich Windows.

System określany kodową nazwą Whistler ma zastąpić wszystkie dotychczasowe systemy operacyjne Microsoftu. W artykule z numeru 9/2000 CHIP-a (s. 128) opisaliśmy pierwsze wrażenia z kontaktu z wersją Professional. Spójrzmy teraz nieco szerzej i zobaczmy, co oferują dostępne już wersje beta 1 (build 2296) w edycjach Personal, Professional i Advanced Server.

Info
Microsoft Whistler
Wymagania: PC Pentium II 233 MHz, 64 MB RAM (Server: 128), 2 GB na dysku
Grupy dyskusyjne
Uwagi i komentarze do artykułu:
#
Pytania techniczne:
#
Internet
Microsoft:
http://www.microsoft.com/
Paul Thurrott’s SuperSite for Windows
http://www.winsupersite.com/
Windows3000 JoteSite
http://jotenet.koti.com.pl/
ActiveWin
http://www.activewin.com/
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.