Rock & roll

Program NoteWorty Player (32- -bitowy) potrafi odtwarzać pliki standardu MIDI, jednocześnie wyświetlając zapis nutowy utworu na ekranie. Aplikacja zawiera łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Poruszanie się po zapisie nutowym umożliwiają strzałki - w prawo i w lewo. Ciekawą cechą darmowego programu jest fakt, że podczas odtwarzania muzyki odgrywane nutki podświetlane są na czerwono, co pozwala […]

Program NoteWorty Player (32- -bitowy) potrafi odtwarzać pliki standardu MIDI, jednocześnie wyświetlając zapis nutowy utworu na ekranie. Aplikacja zawiera łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Poruszanie się po zapisie nutowym umożliwiają strzałki – w prawo i w lewo. Ciekawą cechą darmowego programu jest fakt, że podczas odtwarzania muzyki odgrywane nutki podświetlane są na czerwono, co pozwala na bieżąco śledzić zapis utworu.

NoteWorthy Software, USA
http://ntworthy.com/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.