Witaminki, witaminki…

Każdemu, kogo choć trochę interesuje zawartość witamin i składników odżywczych w pożywieniu, przyda się program Vitamins Edition of NutriBase SR13 Navigator. Aplikacja zawiera w swojej bazie produktów aż 18 500 różnych pozycji naszego menu i wszyscy entuzjaści zdrowego odżywiania po prostu muszą ją mieć. Witaminowy przewodnik pozwala na wyszukiwanie w prosty sposób interesujących nas informacji […]

Każdemu, kogo choć trochę interesuje zawartość witamin i składników odżywczych w pożywieniu, przyda się program Vitamins Edition of NutriBase SR13 Navigator. Aplikacja zawiera w swojej bazie produktów aż 18 500 różnych pozycji naszego menu i wszyscy entuzjaści zdrowego odżywiania po prostu muszą ją mieć. Witaminowy przewodnik pozwala na wyszukiwanie w prosty sposób interesujących nas informacji oraz sortowanie i wyświetlanie wyników. Program może działać samodzielnie lub w połączeniu z podobnymi aplikacjami na temat minerałów, aminokwasów i kaloryczności spożywanych potraw. Być może NutriBase SR13 sprawi, że bardziej zadbamy o nasze zdrowie.

CyberSoft, Kanada
http://www.nutribase.com/
Rejestracja: freeware
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.