Kupą, mości panowie!

Nowości, wiadomości, ciekawostki, wywiady, zrzuty ekranowe z zapowiadanych gier. A także mody, skóry, cheaty, tipsy i triki - tego potrzebują gracze. Choć stron WWW z taką zawartością jest mnóstwo, tylko kilkanaście jest wartych odwiedzania.

Twórcy polskiego wortalu fpp.pl z pewnością odwiedzali strony firmy GameSpy. Podobne jest bowiem założenie: zbierzmy pod jednym dachem witryny o kilku grach FPP. Znajdziemy tu więc serwisy o wszystkich Quake’ach, Duke’u, HalfLife’ie i Counter-Strike’u. Autorzy patrzą w przyszłość: są także podstrony o tworzonych dopiero grach Doom III i Halo. Dziwi nieco brak części poświęconej wielkiemu rywalowi Q3 – wspaniałej „strzelance” Unreal Tournament. Na razie trwają na ten temat rozmowy na dostępnym tu forum. Nie ma co dyskutować – trzeba uzupełnić ten brak.

Duke Nukem, Quake i terroryści w jednym stali domu, czyli wiele stron o grach 3D pod wspólnym dachem.

Młody, bo istniejący dopiero od roku serwis fpp.pl jest już jednak wart uwagi. Jeśli zatkało się chwilowo łącze prowadzące za Wielką Wodę, skierujmy tutaj nasze przeglądarki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.