Niby działa

Polska Telefonia Cyfrowa, właściciel sieci Era, zaprezentowała trzecią w Europie działającą sieć UMTS. Zdaniem przedstawiciela PTC firma jest gotowa świadczyć usługi telefonii trzeciej generacji, ale do tej deklaracji należy podchodzić ostrożnie. Nie podpisano jeszcze żadnych kontraktów na budowę sieci 3G. Innym ważnym problemem jest niewątpliwie brak telefonów trzeciej generacji. W pierwszym półroczu 2002 PTC zamierza […]

Polska Telefonia Cyfrowa, właściciel sieci Era, zaprezentowała trzecią w Europie działającą sieć UMTS. Zdaniem przedstawiciela PTC firma jest gotowa świadczyć usługi telefonii trzeciej generacji, ale do tej deklaracji należy podchodzić ostrożnie. Nie podpisano jeszcze żadnych kontraktów na budowę sieci 3G. Innym ważnym problemem jest niewątpliwie brak telefonów trzeciej generacji.

W pierwszym półroczu 2002 PTC zamierza przetestować sprzęt do budowy infrastruktury 3G różnych firm. Firma musi uruchomić sieć telefonii trzeciej generacji do końca 2003 r. Szefowie PTC potwierdzili, że prowadzą rozmowy z operatorami Plusa i Idei na temat wspólnej budowy sieci UMTS.

info:www.eragsm.pl
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.