Nowy design ilustracji

Firma Adobe Systems zaprezentowała nowe wersje swoich sztandarowych produktów: Illustrator 10.0 i InDesign 2.0. Jak zapewniają autorzy aplikacji, dziesiąta wersja Illustratora jest przełomową edycją tego oprogramowania do obróbki grafiki. Umożliwia ona grafikom i projektantom stron WWW ściślejszą niż dotychczas współpracę. Illustrator 10.0 jest zintegrowany z aplikacjami graficznymi Adobe. Druga wersja aplikacji do projektowania i składu […]

Firma Adobe Systems zaprezentowała nowe wersje swoich sztandarowych produktów: Illustrator 10.0 i InDesign 2.0.

Jak zapewniają autorzy aplikacji, dziesiąta wersja Illustratora jest przełomową edycją tego oprogramowania do obróbki grafiki. Umożliwia ona grafikom i projektantom stron WWW ściślejszą niż dotychczas współpracę. Illustrator 10.0 jest zintegrowany z aplikacjami graficznymi Adobe.

Druga wersja aplikacji do projektowania i składu publikacji – Adobe InDesign – również została wzbogacona nowymi funkcjami. Pozwala na przykład na import i eksport plików XML oraz umożliwia tworzenie tabeli. Nowych funkcji jest ponad sto.

Jedną z innowacyjnych cech, które łączą dwa produkty, jest możliwość zachowania przezroczystości obiektów przenoszonych pomiędzy dowolnymi programami.

cena (Adobe Illustrator 10.0): 1859 zł
cena (Adobe InDesign 2.0): 3250 zł
info:www.adobe.com
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.