Wirtualny przewodnik

W Internetowym Przewodniku Tatrzańskim - Wirtualne Tatry każdy zainteresowany tematyką tych pięknych gór znajdzie coś dla siebie. Jest tu mnóstwo informacji o samych Tatrach, a także o ich klimacie, faunie i florze oraz o ekwipunku turystycznym i cenach sprzętu potrzebnego podczas górskich wypraw. Internauci mogą też dowiedzieć się wiele o taternictwie. Jeśli wybierasz się w […]

W Internetowym Przewodniku Tatrzańskim – Wirtualne Tatry każdy zainteresowany tematyką tych pięknych gór znajdzie coś dla siebie. Jest tu mnóstwo informacji o samych Tatrach, a także o ich klimacie, faunie i florze oraz o ekwipunku turystycznym i cenach sprzętu potrzebnego podczas górskich wypraw. Internauci mogą też dowiedzieć się wiele o taternictwie.

Jeśli wybierasz się w Tatry, odwiedź najpierw Wirtualny przewodnik.

Są tu także recenzje książek, przydatne adresy i telefony, regulamin Tatrzańskiego Parku Narodowego, indeks szczytów, opisy szlaków, galerie zdjęć i bardzo wiele innych informacji. Słowem wszystko, co może zainteresować osoby wybierające się w Tatry.

Każdy, kto ma własne zdjęcia, może stworzyć w serwisie swoją prywatną galerię. Mile widziane są także opisy szlaków, których nie ma jeszcze na stronie, lub inne teksty na tematy związane z Tatrami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.