Zadzwoń i wyrzuć

 Podpisywanie umów, przedstawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i inne tego typu formalności wymagane do uzyskania telefonu komórkowego będą zbędne, gdy na amerykański rynek trafią komórki jednorazowe Hop-On. Kupowało się je będzie na stacjach benzynowych i w supermarketach. Zestaw pozwoli na 60 minut rozmów, a później po prostu należy go wyrzucić. Urządzenie jest tanie i podlega biodegradacji. […]

 
Podpisywanie umów, przedstawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i inne tego typu formalności wymagane do uzyskania telefonu komórkowego będą zbędne, gdy na amerykański rynek trafią komórki jednorazowe Hop-On. Kupowało się je będzie na stacjach benzynowych i w supermarketach. Zestaw pozwoli na 60 minut rozmów, a później po prostu należy go wyrzucić. Urządzenie jest tanie i podlega biodegradacji. Niezwykle prosta ma być obsługa: wcisksmy klawisz "Call" i dyktujemy numer, pod który chcemy zadzwonić. Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy jesienna premiera Hop-On dojdzie do skutku. FBI kręci nosem, że takie urządzenie – gwarantujące dzwoniącemu anonimowość – mogłoby zostać wykorzystane przez terrorystów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.