LifeView FlyVideo 3000 + FM/R.C.

Możliwość odbioru programów TV na ekranie monitora to nie tylko oszczędność przestrzeni (brak telewizora), ale także zupełnie nowe możliwości. Tuner TV LifeView FlyVideo 3000+FM/R.C. jest tego najlepszym przykładem.

Karta FlyVideo 3000 z chipsetem Philips SAA7134 przystosowana jest do pracy we wszystkich dostępnych pasmach sygnału antenowego (VHF, UHF) i telewizji kablowej (CATV oraz Hyperband). Jej oprogramowanie umożliwia automatyczne wyszukanie każdej stacji znajdującej się w zakresie częstotliwości 42-900 MHz. Tuner obsługuje także prawie wszystkie światowe standardy sygnału telewizyjnego.

Multimedialność urządzenia objawia się również w możliwości odbioru stereofonicznego dźwięku w programach TV. Bez problemu odtwarza analogowy dźwięk nadawany w systemie A2 oraz cyfrowy NICAM towarzyszący sygnałom wizyjnym.

Obsługiwane standardy TV: NTSC, PAL (B/G, D/K, I, M, N) oraz SECAM
Wejścia: Composite, S-Video, antena TV i FM
Gwarancja: 12 miesięcy
Cena (z VAT-em): 210 zł
+ systemy fonii NICAM i MTS
+ niska cena
– niska funkcjonalność oprogramowania
Producent: Animation Tech.,Tajwan
http://www.lifeview.com.tw/
Dostawca: Action, Warszawa
tel.: (22) 877 06 12
http://www.actionhq.com.pl/

Jedną z zalet komputerowego tunera TV jest możliwość rejestracji sygnału TV na dysku twardym. Dołączone oprogramowanie obsługuje formaty MPEG i AVI w rozdzielczości PAL (720×576 pikseli).

Tuner wyposażony jest także w aplikację służącą do odbioru telegazety. Rozwiązanie programowe, choć tanie, jest bardziej podatne na zakłócenia sygnału niż moduł sprzętowy. Uniemożliwia ono także surfowanie po stronach teletekstu za pomocą pilota. Choć urządzenie nie jest pozbawione wad oferuje wiele możliwości za dość atrakcyjną cenę.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.