Przewijanie filmów w WMP

W programie Windows Media Player pojawiają się czasami kłopoty z przewijaniem filmów. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy kopiujemy z Sieci duży plik wideo

W programie Windows Media Player pojawiają się czasami kłopoty z przewijaniem filmów. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy kopiujemy z Sieci duży plik wideo i chcemy obejrzeć jego część przed zakończeniem pobierania. Odtwarzacz przechowuje pewne informacje o klipach, jak choćby dane o ich długości. Gdy rozmiar filmu się zmieni (na przykład na skutek nadpisania lub pobrania z Sieci dalszej części), pojawiają się kłopoty z przewijaniem, a czasem wręcz niemożliwe jest odtworzenie pliku.

     

Aby rozwiązać opisywany problem, musimy skasować zbiór systemowy noszący nazwę wmplibrary_v_0_12.db. Może się on znajdować w różnych katalogach, w zależności od tego, której wersji Windows używamy. Te foldery to:

1) C:\Windows;

2) C:\Document and Settings\ All Users\Dane aplikacji\ Microsoft\Media Index Folder;

3) C:\Program Files\Common Files\ApplicationData\Microsof\ Media Index.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.