Bądź zawsze w kontakcie

20 najlepszych na świecie komunikatorów i programów VoIP

Nieważne, czy korzystasz z Windows Live Messenger, Skype'a czy ICQ – jeśli chcesz każdego dnia być w stałym kontakcie z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami, niezbędne są komunikatory.

Jeśli twoi znajomi używają tego samego komunikatora, wysłanie do nich wszystkich krótkiej wiadomości nie sprawia żadnego problemu. Ale co, jeśli używają różnych programów do komunikacji? Tutaj z pomocą przychodzą uniwersalne, ogólnoświatowe komunikatory, takie jak Miranda, które obsługują wiele popularnych protokołów.

Oto najlepsze komunikatory z obydwu grup: zwykłe, obsługujące jeden protokół oraz prawdziwe bestie, dzięki którym będziesz w kontakcie ze wszystkimi, niezależnie od tego, jakiego komunikatora używają. Galeria: 20 najlepszych na świecie komunikatorów i programów VoIP Każdy z tych komunikatorów ma zalety, więc śmiało, przejrzyj i wypróbuj je wszystkie. Sprawdź, co ci odpowiada i wybierz ten, który będzie dla ciebie najlepszy.

Jeśli jednak chcesz zostać wierny polskim komunikatorom, to polecamy pobranie Gadu-gadu czy Tlen.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.