Service Pack 2 dla Visty nie będzie tak rewolucyjny, jak poprzeni dodatek

Beta-testy wielkiego dodatku dla Windows

Wybrani testerzy Microsoftu otrzymali zaproszenia do beta-testów nowego dodatku do systemu Windows Vista i Windows Server 2008, oznaczonego jako Service Pack 2.

Coraz więcej testerów powiązanych z Microsoftem donosi, że zostali zaproszeni do sprawdzenia nowego produktu, który jest oznaczony, jako „dodatek SP2 dla systemów Windows Vista i Windows Server 2008”. Podobno wszyscy testerzy mają otrzymać kopię dodatku w ciągu najbliższych czerech tygodni.

Na razie nie wiadomo, co wniesie SP2 do systemów Windows. Najprawdopodobniej będzie to Windows Search 4.0, obsługa 64-bitowych procesorów firmy VIA i nowy moduł do obsługi Bluetooth, jednak te informacje wciąż wymagają potwierdzenia. Windows Server 2008 ma zyskać, dodatkowo, wsteczną kompatybilność z kluczami licencyjnymi usług Terminala oraz  poprawki dotyczące zarządzania i wydajności. Niewykluczona jest też większa integracja z systemem wirtualizacji Hyper-V.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.