Lekki netbook od Toshiby

Jeszcze nie notebook, a już nie telefon. Można na nim sprawdzić maila, napisać tekst, przygotować notatki, czy dowiedzieć się o bieżącej sytuacji na giełdzie. O czym mowa? O najnowszym netbooku Toshiba, który właśnie pojawił się na polskim rynku.

Toshiba NB100, bo taką formalna nazwę ma urządzenie dołączył do coraz mocniej rozwijającej się rodziny netbooków – czyli niewielkich urządzeń, które funkcjonalnością przypominają laptopy. Model Toshiby ważący około 1 kilograma jest jednym z najlżejszych na tym rynku.

Netbook Toshiby został zbudowany w oparciu o procesor Intel Atom N270. Posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 120 GB, pamięć 1GB, układ graficzny, moduł komunikacji bezprzewodowej, Bluetooth oraz wiele gniazd zewnętrznych. Matryca o przekątnej 8,9 cala zapewnia wyświetlanie grafiki w rozdzielczości 1024×600 pikseli.

Na polskim rynku netbook jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz szampańskiej w cenie około 1100 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.