Co trzeci ankietowany spotkał się z osobą, z którą skontaktował się w biznesowym portalu społecznościowym, a 21% zrealizowało wspólne przedsięwzięcie z takim znajomym

Najpierw komputer, potem facet

Kobiety, mające na co dzień styczność z komputerem, spędzają przy nim trzy razy więcej czasu, niż ich partnerzy. Co ciekawe, taki stan rzeczy im się bardzo podoba.

Według ankiety przeprowadzonej na 3 000 Amerykanach, kobieta spędza dziennie 9,3 godzin ze swoim komputerem. Ich drugie połówki, średnio, 3,6 godzin dziennie. I tylko jedna na pięć kobiet żałuje, że nie może spędzić więcej czasu ze swoim partnerem, zamiast z komputerem.

Niespełna 2/3 kobiet spędza więcej czasu przy komputerze, niż na zakupach czy na powietrzu. Osiem na dziesięć niewiast częściej bierze się za klawiaturę niż za ćwiczenia gimnastyczne a cztery na dziesięć spędza przed ekranem więcej czasu niż z rodziną.

Należy pamiętać, że liczony jest czas pracy z komputerem również w miejscu pracy. Ale żeby nas nie żałowały? Panowie, do roboty!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.