- Windows 7 to ulepszony Windows Vista - mówi Steve Ballmer

Nowy system operacyjny Microsoftu to podrasowana Vista

Potwierdziły się przypuszczenia wysnute na podstawie zrzutów ekranowych Windows 7: nowy system będzie ulepszoną wersją Windows Vista.

Jak powiedział Steve Ballmer, dyrektor Microsoftu, Windows 7 będzie „lepszą Vistą”. Jednak według Ballmera, nie oznacza to braku powodów do zakupu już teraz Visty. – Nie zachęcam nikogo, by czekał. Ja bym już ją implementował już teraz. Nie będziemy zrywać kompatybilności przy naszych kolejnych przełomach – powiedział dyrektor.

„Ulepszona Vista” będzie miała poprawiony interfejs, będzie pracować wydajniej i posiadać będzie usprawniony moduł Kontroli konta użytkownika. Jednak czy to wystarczy, by nazwać ją „wielką premierą”, jak nalega Ballmer? Przecież Microsoft sam oświadczył, że będzie wydawał przełomowe systemy co cztery lata, po drodze prezentując tylko podrasowane wersje – nie minęły cztery lata od premiery Visty.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.