W pełni naładowana bateria pozwoli na 30 godzin słuchania muzyki, lub do 7 godzin oglądania wideo.

Odtwarzacz multimedialny Shiro SQ-S naładuje się sam!

Odtwarzacz SQ-S wyposażony jest w 1,8-calowy wyświetlacz, do 16 GB wbudowanej pamięci, tuner FM oraz baterię słoneczną, ładującą się w niespełna cztery godziny.

Shiro dodaje do swojej oferty multimedialny odtwarzacz, na którym można słuchać muzyki w formatach MP3, WMA, WAV, FLAC, APE oraz OGG, oglądać wideo w formacie SMV, przeglądać fotografie BMP, JPEG oraz GIF, a także przeglądać pliki tekstowe. Ponadto urządzenie oferuje 1,8-calowy ekran LCD, do 16 GB wbudowanej pamięci, radio FM z RDS, mikrofon z funkcją nagrywania audycji radiowych, osiem ustawień korektora graficznego, obsługę ID3 Tag oraz możliwość wyświetlania tekstów piosenek.

Co jednak najważniejsze, akumulator można ładować nie tylko poprzez port USB, ale również dzięki energii słonecznej, co w efekcie daje praktycznie niekończącą się przyjemność z użytkowania odtwarzacza.

Shiro SQ-S mierzy 86 x 42 x 11 mm i waży 60 gramów. Nie znamy jednak ceny, ani daty jego premiery. Ale z pewnością Was poinformujemy, jak tylko pojawi się na rynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.