Palmofon z Androidem wielkim sukcesem jeszcze przed wprowadzeniem na rynek

Wygląda na to, że pogłoski o śmierci (a przynajmniej utracie znacznej części rynku) iPhone'a wcale nie są mocno przesadzone. T-Mobile G1 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki!

Jeśli ktokolwiek myślał, że Google nie będzie w stanie podjąć rywalizacji z Apple’em, to bardzo się mylił. Jeszcze w tym miesiącu pojawią się palmofony T-Mobile HTC G1. Nie ma ich jeszcze na rynku, a już wyczerpały się wszystkie zasoby przewidziane na przedsprzedaż.

T-Mobile w związku z tym zwiększyła trzykrotnie wielkość swojego zamówienia od HTC – na wiele się to nie zdało, albowiem szybko i ono zostało całkowicie wykupione! Szacuje się, że łącznie w przedsprzedaży 1,5 miliona egzemplarzy tego palmofonu znalazło swoich nabywców. Pamiętajmy o tym, że ta liczba nie uwzględnia sprzedaży detalicznej oraz sprzedaży przy okazji podpisywania umowy z operatorem.

Apple iPhone 3G pojawił się na rynku 11 lipca. Udało się jak dotąd sprzedać ponad 10 milionów tego telefonu.

0
Źródło: Pulse 2.0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.