Zdobądź najlepsze aparaty firmy Panasonic

Panasonic ogłasza wielki konkurs dla fotografów

Firma Panasonic ogłosiła rozpoczęcie kolejnej edycji ogólnoeuropejskiego internetowego konkursu fotografii cyfrowej LUMIX Award. Tematem przewodnim w roku 2008/2009 jest hasło "Żyjąca Planeta".

Zainaugurowany w 2002 roku konkurs LUMIX Award to ogólnoeuropejska inicjatywa, której celem jest promowanie kreatywności w fotografii cyfrowej oraz stworzenie interaktywnej platformy wymiany zdjęć i opinii dla fotografów. Tegoroczny temat – „Żyjąca Planeta” („Living Planet”) ma skłonić uczestników do zgłoszenia prac, w których najlepiej uchwycą charakter otaczającego ich środowiska oraz znaczenia, jakie ma ono dla nich.

Tegoroczna edycja konkursu będzie trwać sześć miesięcy – od października 2008 do marca 2009 roku. Każdego miesiąca spośród osób biorących udział w konkursie zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma nagrodę w postaci aparatu cyfrowego LUMIX DMC-FZ28. Główny triumfator konkursu – autor najlepszego zdjęcia całej edycji – zdobędzie LUMIX DMC-G1, pierwszy aparat cyfrowy z wymienną optyką, który nie ma lustra. Dwa kolejne miejsca na podium będą nagrodzone aparatami cyfrowymi LUMIX DMC-LX3. Wszystkie nadesłane fotografie zostaną ocenione przez jury składające się z profesjonalnych fotografów i dyrektorów kreatywnych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.