Precyzyjne myszy dla graczy

W myszach Rapier firny Verbatim gracze otrzymują rozdzielczość dochodzącą do 3200 dpi, przyspieszenie 20 G oraz możliwość regulacji ciężaru. Oba modele są już dostępne w sprzedaży za cenę 85 zł (V2) i 99 zł (V1).

Verbatim wprowadził na polski rynek dwie nowe myszy do gier: Rapier V1 i Rapier V2. Myszy o rozdzielczości dochodzącej do 3200 dpi są nie tylko bardzo szybkie, ale również precyzyjne. Oferują przyspieszenie 20 G oraz prędkość 40 ips (V2) i 65 ips (V1), co sprawia, że zaliczają się do najszybszych myszy na rynku. Gracze mogą dociążyć mysz wedle uznania za pomocą siedmiu ciężarków w przypadku myszy V2 lub pięciu w V1.

Dołączone oprogramowanie umożliwia graczom zapisywanie osobistych ustawień dla każdej gry. Dostępne są także trzy ustawienia makro, które można wykorzystać na przykład do ciągłego strzelania lub biegu w grach typu first-person shooter. Myszy zasilane są przez złącze USB, które w przypadku V1 jest pozłacane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.