Starsi traktują cyberseks jako zabawę

Stary człowiek i może (uprawiać cyberseks)

Cyberseks zwykle kojarzy nam się z dojrzewającymi nastolatkami próbującymi zdobyć swoje pierwsze doświadczenia intymne poprzez Internet. Jak się okazuje, starsi równie chętnie cyberrandkują.

Z badania przeprowadzonego przez socjolog Sue Malta jasno wynika, że cyberseks jest zjawiskiem występującym nie tylko wśród internatów przechodzących właśnie okres dojrzewania. Wśród badanych mężczyzn i kobiet w przedziale wiekowym 60-92 lata wiele osób przyznaje, że lubi spędzać czas wolny w ten sposób.

Starsi traktują cyberseks jako zabawę. Rzadko kiedy jest on kontynuowany w „prawdziwym świecie”, jak w przypadku młodszych internatów. Badania dowodzą również, że osoby w dojrzalszym wieku są bardziej otwarci na różnego rodzaju eksperymenty i fantazje niż młodociani. Tym niemniej większość z badanych osób przyznała, iż romansowanie w sieci znacznie poprawiło ich aktywność seksualną.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.