Szpiegowski telefon Sony Ericssona

Telefon Jamesa Bonda tylko w Orange

Sony Ericsson C902 Cyber-shot Titanium Silver, telefon używany przez Jamesa Bonda w najnowszym filmie Quantum of Solace będzie dostępny tylko w ofercie Orange - już od 1 zł.

Limitowaną edycję telefonu będzie można kupić w Salonach Orange oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl. Będzie dostępny z taryfami abonament i mix, w cenie zależnej od rodzaju wybranej oferty i czasu trwania umowy z operatorem.

Wraz z telefonem, w specjalnym opakowaniu z wizerunkiem Bonda klienci dostaną kartę pamięci o pojemności 1 GB oraz ekskluzywne gadżety multimedialne związane z filmem – między innymi: dzwonek, wygaszacze ekranu, tapetki oraz zwiastun najnowszej produkcji o agnecie 007.

Sony Ericsson C902 Cyber-shotTM Titanium Silver w filmie jest używany przez sławnego szpiega do szybkiego i dokładnego fotografowania dokumentów oraz wypełnienia innych zadań związanych z misją. Pozwala mu wysyłać do centrali MI6 zdjęcia wysokiej rozdzielczości, aby na ich podstawie można było zidentyfikować wrogów 007.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.