Szyfrowanie danych dla domu i dla firmy

Twój własny szyfrowany dysk wirtualny

Łatwiejsze tworzenie zaszyfrowanych wolumenów, kompatybilność z 64-bitowymi systemami oraz wymiana poufnych informacji między pecetem, a PDA. To główne cechy nowego PrivateDiska.

Utimaco wprowadza SafeGuard PrivateDisk 2.30, najnowszą wersję narzędzia do szyfrowania danych w wirtualnych wolumenach. W nowej edycji skupiono się na integracji z flagowym produktem firmy – SafeGuard Enterprise – co usprawnia zarządzanie kluczami. Ponadto, dodanie wsparcia dla 64-bitowych platform spełnia potrzeby dzisiejszych środowisk systemowych, w których coraz częściej wykorzystuje się pamięć operacyjną o pojemności przekraczającej 4 GB.

SafeGuard PrivateDisk chroni poufne dane na nośnikach USB, notebookach, smartfonach oraz innych urządzeniach mobilnych, które bardzo często opuszczają pomieszczenia biurowe. SafeGuard PrivateDisk działa jak elektroniczny sejf, do którego dostęp mają tylko upoważnione osoby.

Oprogramowanie dostępne jest w dwóch wersjach: Personal Edition, zaprojektowanej dla użytku osobistego i małych firm, podczas gdy Enterprise Edition, z rozszerzonymi opcjami konfiguracji, zintegrowany w konsolę Microsoft Management (MMC), certyfikatem PKI i wsparciem dla smartcard.

Cena na jedno stanowisko wynosi 160 zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.