Expressivo 1.4.4 i Word 2007

Word 2007 przemawia ludzkim głosem

IVO Software zaprezentowało nową wersję programu Expressivo 1.4.4, który integruje się z Microsoft Word 2007. Od teraz ten popularny edytor tekstu może czytać dokumenty ludzkim głosem.

Expressivo to program mówiący naturalnym głosem, którego możemy użyć jako lektora. Do najpopularniejszych zastosowań  Expressivo należą: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych (nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3). Program ułatwia również komunikację z popularnymi aplikacjami – MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird i Skype. Dodatkowo możemy zdecydować, którym głosem lektora Expressivo będzie do nas mówić – polski Jacek i Ewa czy angielskojęzyczne Jennifer oraz Eric. Wprowadzona właśnie wersja 1.44 integruje się również z popularnym Wordem 2007.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.