Oko Saurona dla twojego komputera

Wszystkowidzące oko SAURON-a

Firma EASY Touch przedstawiła nową kamerę internetową – ET-6404 SAURON. Posiada ona Przetwornik 1,3 mpix, wbudowany mikrofon i umożliwia dodatkowe oświetlenie sceny.

„Wszystkowidzące oko” jest wyposażone w wysokiej jakości przetwornik CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela (8 megapikseli w rozdzielczości interpolowanej), który jest zdolny uzyskać ostrość obrazu od odległości 30 mm. Maksymalna rozdzielczość nagrywania wideo wynosi 1280×960, a wykonywanych zdjęć 3200×2480.

Interesującą funkcją jest możliwość dodatkowego doświetlenia sceny przez zestaw ośmiu diod umieszczonych wokół soczewki, a dzięki płynnej regulacji natężenia światła można je dostosować do własnych preferencji.

Regulowana, obrotowa (360o) podstawka pozwala na ustawienie kamery na płaskim podłożu bądź przymocowaniu jej do monitora. Wbudowany mikrofon dodatkowo zwiększa komfort pracy, likwidując konieczność użycia dodatkowego urządzenia. Urządzenie jest dostępne w kolorach czarnym i czarno-srebrnym.

Kamera internetowa EASY TOUCH ET-6406 SAURON znajduje się w sprzedaży w cenie  złotych brutto i objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.