Klawiatura Genius LuxeMate 320 jest wodoodporna

Wyjątkowo cienka, multimedialna klawiatura

Oferta firmy Genius poszerzyła się o ciekawy model klawiatury LuxeMate 320. Znajdziemy w niej zarówno typowe funkcje biurowe, jak i multimedialne.

Wyjątkowo cienka LuxeMate 320 dostarcza niezbędne w codziennej pracy funkcje. Dostępne są specjalne klawisze do aktywacji Worda, Excela, PowerPointa, przeglądarki internetowej, programu pocztowego czy nawet portalu YouTube. Na klawiaturze znajdują się również opcje multimedialne oraz przyciski dedykowane obsłudze systemu Windows Vista.

Klawiaturę wyposażono w specjalny, 4-kierunkowy pad, umożliwiający przeglądanie wszelkich dokumentów czy stron internetowych we wszystkich możliwych kierunkach.

Zastosowanie płaskich klawiszy wpłynęło nie tyle na samą grubość produktu, co przede wszystkim na komfort pracy. Genius LuxeMate 320 zabezpieczona jest przed zalaniem. Posiada także 3-stopniowy system regulacji kąta nachylenia, który w ekstremalnych przypadkach pozwala ustawić klawiaturę całkowicie pionowo, oszczędzając tym samym cenne miejsce na biurku.

Klawiatura multimedialna Genius LuxeMate 320 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem pojawi się w ofercie salonów komputerowych Reactor w cenie ok. 60 PLN brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.