Pozostaje nam jedynie czekać, aż Asus poda nam oficjalne specyfikacje nowych desktopów

20- i 22-calowe desktopy Eee TOP w planach

Asus i Quanta pracują już nad komputerami typu all-in-one, należącymi do rodziny Eee TOP. Modele z 20- i 22-calowymi ekranami LCD pojawią się na rynku w pierwszej połowie 2009 roku.

Podobnie jak MSI, które oferuje trzy wersje swojego nettopa Neton, Asus również dodaje do swoich planów dwa kolejne komputery all-in-one. Wczoraj informowaliśmy Was o zapowiedzi 15,6-calowego modelu Eee TOP, a w dniu dzisiejszym zapowiedziane zostały dwa pozostałe modele, o przekątnych ekranu 20 i 22 cale. Będą one produkowane we współpracy z firmą Quanta, natomiast na rynku pojawią się w pierwszej połowie 2009 roku.

Ze sprzętowego punktu widzenia, większe desktopy powinny być oparte na dwurdzeniowym procesorze Atom oraz (multi)dotykowym ekranie LCD. To jednak nasze marzenia, bowiem tajwański producent nie udzielił na temat żadnych oficjalnych informacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.