Czas reakcji 5 ms powinien zadowolić większość graczy i kinomanów

22-calowy monitor dedykowany grom, filmom i wideorozmowom

LG wprowadził na rynek polski 22-calowy monitor LCD FLATRON W2271TC-PF z panoramicznym ekranem i wbudowaną kamerą internetową o rozdzielczości 2 mln pikseli.

Dla zwolenników kina i gier akcji dobrą wiadomością na temat monitora W2271TC-PF jest jego czas reakcji – 5 ms. Dodatkowo, jakość obrazu poprawia funkcja f-ENGINE, która potęguje kolory i parametry obrazu. Naturalne nasycenie barw oddaje technologia DAFI (Digital Adaptive Fine Image). Zapewnia ona optymalną jasność i kontrast obrazu oraz zwiększa dynamikę rozgrywających się na monitorze scen filmowych, toczącej się podczas gry akcji lub pokazu animacji.

Antyodblaskowa powłoka na ekranie i pokrycie Hard coating (3H) dodatkowo ogranicza wpływ niekorzystnych czynników na wizję. Opcja ARC 4:3 umożliwia zmianę formatu z panoramy na 4:3, co na pewno nie jest bez znaczenia dla wytrawnych graczy komputerowych.

Dla fanów fotografii, monitor został wyposażony w funkcję Photo, dającą możliwość ustawienia obrazu np. w trybie sepii. Sam monitor posiada wbudowaną 2-megapikselową kamerę internetową.

Obudowa monitora to klasyczna czerń Black Gloss z podświetlanym na niebiesko włącznikiem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.