Abstrakcyjne notebooki Della

Od teraz każdy 15- i 17-calowy notebook z linii Studio można zakupić w trzech, unikalnych wersjach kolorystycznych. Celem inicjatywy jest pomoc chorym na AIDS w Afryce.

Dell wychodzi z inicjatywą pomocy ludziom chorym na AIDS, oferując trzy unikalne projekty wzorów, wykonanych przez projektantów: Josepha Amedokpo, Siobhana Gunninga oraz Bruce’a Mau. Równowartość 20 dolarów ze sprzedaży każdego z nowych modeli, zostanie przeznaczona na rzecz organizacji The Global Fund, która następnie wesprze program pomocy ludziom chorym na AIDS w Afryce.

Jeśli chodzi o sam sprzęt, notebooki Studio wyposażono w procesory Intel Dual Core, 2 GB pamięci RAM, dyski twarde o pojemności 250 GB oraz 15- lub 17-calowe ekrany LCD.

Cena mniejszego modelu zaczyna się od 650 dolarów (niedostępny w Polsce), natomiast model 17-calowy można zamówić na polskiej stronie Della, w cenie zaczynającej się od 1843 złotych.

0
Źródło: TechConnect
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.