Chłodny powiew dla pamięci

GeIL zaprezentował oryginalny system chłodzenia modułów RAM. EVO Cyclone jest pierwszym na świecie urządzeniem wyposażonym w wyświetlacz LED.

Produkt składa się z dwóch aluminiowych radiatorów oraz umieszczonego centralnie 50-milimetrowego, podświetlanego wentylatora. Połączenie termistora z wyświetlaczem LED umożliwia odczyt temperatury układów pamięci. Prezentowana jest również aktualna prędkość obrotowa wirnika.

GeIL EVO Cyclone waży 135 g i posiada wymiary 146×52,6×106 mm. Łopatki wentylatora obracają się z prędkością 3400 obr/min, a natężenie hałasu nie przekracza 21 dB(A). Regulowana wysokość platformy umożliwia chłodzenie modułów każdej wysokości.

Pełny zestaw składa się z sytemu chłodzenia EVO Cyclone, przewodu zasilającego, zapinki z regulacją wysokości oraz czterech śrubek montażowych. GeIL EVO Cyclone objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępny będzie w sieci salonów komputerowych Reactor.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.