ET-171 jest bardzo przydatny zarówno w przypadku używania z komputerem domowym jak i laptopem

Cztery urządzenia jednocześnie połączone w mobilnym hubie USB

Firma EASY Touch przedstawiła nowoczesny czteroportowy hub USB 2.0 – ET-171 PUCK. Twórcy urządzenia podczas jego projektowania postawili na prostotę i mobilność.

Hub jest bardzo łatwy w instalacji – wystarczy go podłączyć do portu USB w komputerze, nie są wymagane żadne sterowniki. Dzięki temu może współpracować z każdym komputerem niezależnie od systemu operacyjnego. ET-171 jest bardzo przydatny zarówno w przypadku używania z komputerem domowym jak i laptopem. Cztery wejścia umożliwiają jednoczesne podłączenie np. klawiatury, myszki, drukarki i skanera, dzięki czemu nie trzeba podpinać wszystkich tych urządzeń osobno za każdym razem gdy przynosimy laptopa do domu bądź biura.

PUCK posiada bardzo małe rozmiary a chowana wtyczka USB dodatkowo zwiększa jego mobilność. Urządzenie znajduje się w sprzedaży w cenie 24,90 złotych brutto i objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.