W zestawie znajduje się ponadto gra Pro Evolution Soccer 2009 oraz oryginalny t-shirt z logotypem tej produkcji

Desktop dla gracza w atrakcyjnej cenie

Komputronik Sensilo CT-115 VHB to komputer z trzyrdzeniowym procesorem AMD Phenom 8450. Ta wydajna maszyna projektowana była z myślą o graczach komputerowych.

Nowy komputer ze stajni Komputronika o nazwie Sensilo CT-115 VHB ma gwarantować niesamowite wrażenia podczas multimedialnej zabawy dzięki karcie graficznej ATI Radeon HD 4850 i trzyrdzeniowemu procesorowi AMD Phenom 8450. Możliwości pozostałych podzespołów – płyty głównej Asus M3N78-AM, pamięci RAM marki Kingston o pojemności 4GB (DDR2 800 MHz), 500-gigabajtowego dysku twardego i nagrywarki DVD z technologią nadruku LightScribe – sprawiają, że Komputronik Sensilo CT-115 VHB okazuje się ciekawą propozycją dla graczy. Konfiguracja oferowana  jest wraz z systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista Home Basic PL.

W zestawie znajduje się ponadto gra Pro Evolution Soccer 2009 oraz oryginalny t-shirt z logotypem tej produkcji. Komputronik Sensilo CT-115 VHB oferowany jest w cenie 2 199 zł z VAT.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.