Klawiatura multimedialna dla osób ceniących sobie swoją prywatność

Innowacyjna, „antyszpiegowska” klawiatura multimedialna

Icon7 przedstawił nową klawiaturę multimedialną – Topper. Wyróżnią ją zintegrowana pokrywa, która ma wiele zastosowań, a także wiele ciekawych akcesoriów i funkcji.

Klawiatura Topper została wyposażona w kilka autorskich rozwiązań firmy Icon7. Pierwszym i najciekawszym z nich jest zintegrowana pokrywa – nie tylko zatrzymuje kurz, ale również może służyć jako wielofunkcyjna podstawka pod dokumenty, wizytówki, „żółte karteczki”. Przyciski multimedialne są dostępne nawet wtedy, gdy pokrywa jest zamknięta.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest przycisk Anti-Spy. Po naciśnięciu ekran komputera automatycznie przywołuje inną aplikację, stronę internetową lub dokument, chroniąc aktywny dokument przed spojrzeniem niepowołanej osoby. Ponadto Topper jest wyposażony w dwa szybkie porty USB 2.0 mające na celu zwiększenie wygody przy podłączaniu urządzeń zewnętrznych. Klawisze o niskim profilu, dzięki krótkiemu i cichemu skokowi, powinny przypaść do gustu osobom piszącym duże ilości tekstu.

Klawiatura Topper znajduje się w sprzedaży w cenie promocyjnej 69 złotych brutto. Cena standardowa to 89 zł brutto. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.