Społeczność polskich internautów ocenia hotele na całym świecie

Internauci oceniają hotele

Hotele.Oceniacz.pl to serwis internetowy umożliwiający użytkownikom wymianę opinii i zdjęć na temat hoteli, w których spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop.

Użytkownicy serwisu Hotele.Oceniacz.pl mogą wyrażać opinie na temat hotelu, w którym spędzili wakacje. Jednocześnie dodane oceny i zdjęcia tworzą obszerną bazę danych na temat miejsc hotelowych na całym świecie. Wymianę informacji pomiędzy internautami ułatwia również system profili użytkownika, pozwalający na wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz tworzenie własnej grupy kontaktów.

Internauci, którzy teraz dodadzą swoją opinię do serwisu otrzymają w Bon wycieczkowy, upoważniający do 100 zł zniżki na zakup dowolnej wycieczki w serwisie Odpoczne.pl, oferującym ponad 1,5 tys. hoteli i 150 tys. terminów wycieczek organizowanych przez największych touroperatorów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.