Problemy mogą występować w 15- oraz 17-calowych MacBookach Pro

Kolejna wada w MacBooku, tym razem związana z grafiką

Jeśli istnieje coś takiego jak publiczna beta sprzętu komputerowego, nowa linia MacBooków na pewno do niej należy. Wykryto kolejny problem, tym razem związany z grafiką.

Najnowsze MacBooki zdecydowanie nie należą do najbardziej udanych produktów Apple’a. Praktycznie co tydzień na oficjalnym forum firmy pojawia się informacja o kolejnym, niedziałającym komponencie. Należy przyznać, że większość raportów jest pisana pod wpływem emocji i zasady „bij mocnego” i należy je traktować z dużym dystansem. Jednak Apple już oficjalnie potwierdziło dwa problemy. Pierwszy, z touchpadem, opisywaliśmy niecały miesiąc temu. Niedawno pojawił się kolejny.

Nowe MacBooki miały otworzyć świat gier przed fanami Apple’a. Niestety, większość z nich, intensywnie korzystająca z grafiki, szybko się zawiesza zmuszając do „twardego” restartu komputera. Co więcej, ekran ma tendencje do falowania, szczególnie podczas oglądania zawartości HD. Apple już pracuje nad poprawką programową, która ma zmniejszyć niedogodności. Mając w pamięci proces związany z iPhone’em, zastanawiamy się, czemu firma potrafiąca stworzyć tak udane produkty software’owe, ma taki problem ze sprzętem…

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.