Tylko 500 sztuk w wybranych regionach świata - gratka dla kolekcjonerów

Kolekcjonerska obudowa z wydajnym chlodzeniem

Firma Cooler Master znana z produkcji obudów typowo high-endowych, tym razem przedstawia model Cosmos RC-1000 Pure Black posiadający rozwiązania poprawiające wygodę użytkowania komputera.

Cosmos posiada przednie drzwiczki, jednak producent zaopatrzył ją w zaślepki wykonane z perforowanej blachy, które zadbają o jej estetykę a przy okazji zmniejszają wagę produktu. Nowy produkt firmy Cooler Master to połączenie aluminium i perforowanej blachy.

Dobra wentylacja to jedna z kluczowych cech tej obudowy. Cooler Master zastosował potężne wentylatory o średnicy 120 milimetrów na górnej ściance, jeden 120 mm na dole oraz jeden 120mm z tyłu. Ale to nie wszystko – na bocznej ściance możemy zainstalować dwa egzemplarze 120 milimetrów, dla wydajnego chłodzenia całej płyty głównej, procesora i kart graficznych. Zaletą tej obudowy jest pasywne odprowadzanie ciepła do otoczenia poprzez aluminiowe elementy szkieletu.

Pure Black to rarytas – dostępnych będzie tylko 500 sztuk w wybranych regionach świata. Każdy egzemplarz będzie posiadał numer (od 1 do 500) oraz specjalnie zaprojektowane logo. Premiera już 11 grudnia.

Gwarancja: 24 miesiące, cena dla klienta końcowego nie jest jeszcze znana.

0
Źródło: MADtech.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.