Kolorowy telefon dla nastolatka

Kamera, odtwarzacz muzyczny, Bluetooth oraz szereg dostępnych wersji kolorystycznych - to wszystko oferuje nowy telefon Samsunga, przeznaczony dla nastolatków.

Samsung Tobi S3030 to trójzakresowy telefon GSM, skierowany do młodych użytkowników. Slider wyposażono w 1,9-calowy ekran LCD o rozdzielczości 176 x 144 pikseli, 1,3-megapikselowy aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyczny, który poradzi sobie z formatami MP3, AAC, AAC+, eAAC+ oraz WMA, komunikator Bluetooth, port USB 2.0, 15 MB wbudowanej pamięci oraz gniazdo kart pamięci microSD (obsługa do 8 GB).

Tobi jest wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska i posiada przezroczystą tylną klapkę, za którą można umieścić swoje ulubione zdjęcie.

Telefon pojawi się na rynku jeszcze przed końcem roku. Nie znamy jego ceny, ale założymy się, że będzie ona na tyle niska, aby każdy rodzic mógł sprawić Samsunga Tobi S3030 swojemu dziecku na gwiazdkę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.