Streaming wideo wykonywany jest dzięki MSN Video (Soapbox)

Microsoft uruchamia wideobloga

Polski oddział Microsoft uruchomił wideoblog PartnerTVpl stworzony z myślą o partnerach biznesowych firmy. Są tam publikowane audycje wideo dotyczące przyszłych i istniejących produktów Microsoft.

W tej chwili na PartnerTVpl można obejrzeć wywiady min. z Krzysztofem Janiszewskim na temat metod legalizacji Windows, z Patrykiem Góralowskim, który prezentuje nowościw platformie Windows Live oraz Michałem Chmielą na temat nowego sprzętu Explorer Mouse wykorzystującego technologię Blue Track. PartnerTVpl to również miejsce wymiany poglądów i prezentacji ciekawych rozwiązań Partnerów Microsoft.

Witryna PartnerTVpl, mimo, że kierowana do Partnerów Microsoft otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych produktami i technologiami Microsoft. Ważnym założeniem przy tworzeniu witryny było oparcie jej na platformie Windows Live dostępnej za darmo dla wszystkich użytkowników Internetu. Witryna jest hostowana na platformie blogowej Live Spaces, streaming wideo wykonywany jest dzięki MSN Video (Soapbox), a pliki do skopiowania publikowane są na Sky Drive. Pokazuje to, że złożenie odpowiednich składników platformy Windows Live pozwala na budowanie całkiem ciekawych, również komercyjnych rozwiązań.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.