Mieszczący się w dłoni projektor 3M już w sprzedaży

MPro110 to mierzący zaledwie 11,5 cm długości cyfrowy projektor, który potrafi wyświetlać obraz o przekątnej 50 cali i maksymalnej rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Niewielkie rozmiary to główna zaleta nowego projektora firmy 3M, który mierząc zaledwie 11,5 centymetra długości, jest w stanie wyświetlać obraz o maksymalnej długości przekątnej ekranu 50 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Oparty na technologii Liquid Crystal on Silicon (LCoS) MPro110, przeznaczony jest do użycia z aplikacjami biurowymi, biznesowymi oraz rozrywkowymi, natomiast obraz wyświetlany może być bezpośrednio z podłączonych urządzeń, jak aparat cyfrowy, czy odtwarzacz MP3.

Żywotność źródła światła LED wynosi 10 000 godzin, jednak nie potrzebuje zarówno wentylatora, jak i nie wymaga wymiany lampy. Wbudowany litowo-jonowy akumulator zapewni nam do 60 minut pracy, po jednym naładowaniu.

Projektor MPro110, według producenta jest jak na razie dostępny tylko w Kanadzie, w cenie 360 dolarów. Znalazłem jednak polski sklep, oferujący kieszonkowy projektor 3M w cenie 1348 złotych.

0
Źródło: Electronista
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.