Mobilna gra dla miłośników Nine Inch Nails

Firma Apple przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów zespołu Nine Inch Nails. Gra zręcznościowa na iPoda i iPhone'a w stylu Guitar Hero jest już do pobrania.

„Tap Tap Revenge Nine Inch Nails Edition” to specjalna wersja bijącej rekordy popularności gry komputerowej „Tap Tap Revenge”. Gra dostępna na iPoda touch oraz iPhone’a została zadedykowana amerykańskiej grupie Nine Inch Nails i zawiera 13 utworów z dwóch wydanych ostatnich albumów: „The Slip” i „Ghosts I-IV” oraz skomponowane przez muzyków specjalnie na tą okazję intro. Tap Tap Revenge firmy Tapulous przypomina w dużym stopniu Guitar Hero – symulator gry na gitarze i polega na wystukiwaniu rytmu utworów.

Gra „Tap Tap Revenge Nine Inch Nails Edition” dostępna jest w angielskiej wersji językowej za pośrednictwem sklepu internetowego AppStore. Mogą ją zakupić także polscy użytkownicy – za 3,99 EUR (ok. 15 zł).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.