MSI na Naszej-Klasie

Chcesz otrzymać netbooka Wind, płytę główną lub kartę graficzną a jesteś użytkownikiem Naszej-Klasy? Dodaj MSI do swoich znajomych!

27 listopada MSI startuje z akcją świąteczną na portalu nasza-klasa.pl. Wystarczy zaprosić MSI do grona znajomych i odpowiedzieć na proste pytanie umieszczone w formularzu zgłoszeniowym. Chcesz otrzymać dodatkowe prezenty niespodzianki od MSI? Bądź aktywny! Wyślij do wszystkich znajomych darmowe elektroniczne prezenty z logo MSI, które są dostępne na Twoim profilu Naszej-Klasy. Ty rozdajesz elektroniczne upominki, a w zamian możesz dostać pełen worek prezentów od MSI.  Równocześnie z Konkursem i akcją prezentową rusza promocja zakupowa. Między 27 listopada a 24 grudnia u parterów akcji (AGITO, MTS, PRIMAKOMP, PROLINE, X-KOM) można zakupić towary MSI w atrakcyjnych cenach, a gdy przedstawisz firmie dowód zakupu, MSI prześle ci wyjątkowy prezent.  Szczegóły na profilu MSI oraz na stronie www.nasza-klasa.pl/konkurs-msi.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.