Multidotykowy tablet PC z dwurdzeniowym Turionem

Do linii produktów TouchSmart dołączył model tx2, wyposażony w 12,1-calowy ekran LCD, procesor AMD Turion X2 oraz do 8 GB pamięci operacyjnej.

TouchSmart tx2 to według producenta pierwszy notebook z obracanym ekranem, w którym zastosowano funkcję multidotykowego panelu, choć wiemy, że na rynku znajduje się już komputer Dell Latitude XT, również wyposażony w taką funkcję. Nowy model firmy HP wyposażono w 12,1-calowy ekran z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością WXGA, procesor AMD Turion X2 Ultra, do 8 GB pamięci DDR2, dysk twardy SATA o pojemności do 500 GB, nagrywarkę DVD, Bluetooth, WiFi, kamerę internetową, głośniki stereo, czytniki kart pamięci oraz linii papilarnych, a także preinstalowany system operacyjny Windows Vista.

Tablet TouchSmart tx2 sprzedawany jest na razie w Stanach Zjednoczonych, w cenie 1150 dolarów (ponad 3 600 złotych). To o prawie 650 dolarów mniej, niż cena konkurencyjnego Latitude XT.

Obejrzyjcie również poniższe wideo:

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.