Multimedialny desktop PC w atrakcyjnej cenie

AMILO Pi 3645 to desktop, który z powodzeniem sprawdzi się w pracach biurowych, jak też w zaciszu domowym służąc rozrywce. Stanowi on część linii FSC zunifikowanej pod względem designu.

Płyta główna jest oparta na chipsecie nForce 630i, a sercem zestawu jest czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Quad. Komputer posiada 4 GB RAM DDR2 800Mhz oraz dysk twardy o pojemności 1TB. Ciekawostką jest zastosowany napęd Blu-ray (opcjonalna nagrywarka), który czyni z tego sprzętu prawdziwe centrum multimedialne.

Za wyświetlanie grafiki odpowiada NVIDIA GeForce 9800GT 512 MB, która umożliwia również zastosowanie jej do obliczeń nie związanych z grafiką. Jest to możliwe dzięki technologia CUDA, która pozawala np. na szybkie transkodowanie filmów, czy wspomaganie badań medycznych używając aplikacji do obliczeń rozproszonych [email protected]

Przykładowy zestaw wyposażony w procesor Intel Quad Core Q9400, 4GB RAM i napęd Bluray będzie kosztował 3499 zł. AMILO Pi3645 będzie dostarczany z systemem Windows Vista Home Premium, a w opakowaniu znajdziemy jeszcze bezprzewodowy tandem – klawiatura + mysz. Na sprzęt udzielona jest 24-miesięczna gwarancja.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.