Obym żył w ciekawych czasach!

Zanim wzięli się za tanią elektronikę, Chińczycy eksportowali głównie kung-fu i wyrafinowane, a tajemnicze przysłowia, wśród których najbardziej znane jest przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach".

Kiedy kupowałem pierwszy telefon komórkowy, a potem kiedy rozpakowywałem mojego pierwszego PDA nie mogłem się spodziewać, że zaledwie kilkanaście lat później będę nosił w kieszeni 100 gramowe urządzenie przewyższające możliwościami ówczesne komputery, a dwa-trzy lata temu nie przewidywałem, że ważące kilogram notebooki mogą kosztować 1000 zł, a laptopy będą sprawdzać się jako komputery dla graczy.

Kiedy w moje ręce trafiają kolejne urządzenia, a skrzynkę mailową zapełniają zapowiedzi kolejnych, niesamowitych sprzętów za coraz rozsądniejsze pieniądze, myślę sobie, że dla maniaka mobilnych gadżetów takiego jak ja nastały naprawdę ciekawe czasy.

I wiecie co? Mam nadzieję, że potrwają jak najdłużej!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.