Nie wiadomo kiedy urządzenie pojawi się w sprzedaży, ale będę jednym z pierwszych, którzy je zamówią!

Piekarnik na USB

Torba USB Lunchbox, zasilana kablem USB, potrafi utrzymać wewnątrz temperaturę nawet 60 stopni Celsjusza, co pozwoli zachować ciepły posiłek nawet przez cały dzień.

Praca w biurze, 8 godzin non stop przed komputerem, potrafi być męcząca, zwłaszcza wtedy, gdy doskwiera nam głód, jesteśmy ospali, lub po prostu mamy nieodpartą ochotę na gorącą herbatę, tudzież czekoladę. Tymczasem w czasie przerwy obiadowej jedyna mikrofalówka w biurze jest okupowana przez innych pracowników, a ekspres do kawy odmówił posłuszeństwa. To już nie problem, bowiem firma Thanko zatroszczyła się o to, aby nasz posiłek był zawsze ciepły.

USB Lunchbox to torba zasilana kablem USB, utrzymująca wewnątrz temperaturę do 60 stopni Celsjusza, dzięki wbudowanemu podgrzewaczowi, który wykonany został z anodyzowanego aluminium. To pozwoli utrzymać w wysokiej temperaturze wcześniej przyrządzony posiłek, kawę, czekoladę, herbatę, czy cokolwiek chcecie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.