Drukarka Zebra RP4T standardowo obsługuje RFID

Pierwsze na świecie mobilne drukarki z obsluga RFID

Zebra Technologies Corporation wprowadziła do sprzedaży innowacyjne drukarki mobilne Zebra P4T i RP4T. Są to pierwsze na świecie rozwiązania do mobilnego druku etykiet RFID.

Nowe drukarki nadają się  do pracy w biurze i w terenie w takich sektorach jak administracja, przemysł, transport i logistyka oraz usługi terenowe. Drukarka Zebra RP4T standardowo obsługuje RFID, natomiast model P4T można rozszerzyć o ten moduł. Oprócz możliwości druku pasywnych etykiet UHF RFID Class 1, Gen 2 zgodnych z normą EPC, nowe drukarki Zebra P4T i RP4T oferują dodatkowe opcje łączności i funkcje zwiększające wydajność pracy, w tym:

  • opcje łączności bezprzewodowej Bluetooth 2.0 i 802.11g oraz zabezpieczenia WPA2 do ochrony danych i uwierzytelniania użytkowników,
  • dwie metody druku (bezpośredni druk termiczny i transfer termiczny) w jednym urządzeniu,
  • możliwość drukowania trwałych, odpornych na działanie czynników zewnętrznych metek, pokwitowań oraz etykiet RFID wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego klient, co zapewnia większą dokładność śledzenia aktywów oraz wyższą wydajność pracy.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.