Zdjęcia, godzina, pogoda... czego chcieć więcej?

Ramka cyfrowa z pogodynką

Firma EASY Touch przedstawiła panoramiczną ramkę cyfrową ET-3800 EBONY. Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 234 pikseli. Informuje również o aktualnej pogodzie.

EBONY obsługuje zdjęcia w formacie JPEG, pliki wideo MPEG4 oraz posiada wbudowane głośniki, które umożliwiają słuchanie ulubionych plików MP3. Ramkę można obsługiwać manualnie (przyciski z tyłu urządzenia) lub za pomocą bezprzewodowego pilota. Dodatkowy wyświetlacz pokazuje aktualną godzinę, datę oraz, dzięki funkcji stacji pogodowej, temperaturę i wilgotność powietrza.

ET-3800 EBONY obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty kart pamięci – SD/MMC/MS/XD. Złącze USB 2.0 umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia z portem USB i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z niego. Ramkę można zawiesić na ścianie lub dzięki podpórce ustawić na biurku. W zestawie znajdują się dwie dodatkowe nakładki na ramkę oraz karta pamięci Secure Digital o pojemności 1 GB.

Ramka ET-3800 EBONY znajduje się w sprzedaży w cenie 359 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.