Wydaje mi się, czy każdy chciałby mieć taki telefon?

Sany Ericssan z 2,8-calowym akrenem FTF

Oczywiście to nie żart - w znanym chińskim serwisie pojawił się telefon GSM Sany Ericssan A8000i, wyposażony w 1-megapikselową kamerę, nawigację GPS oraz Bluetooth.

Sany Ericssan A8000i to w zamyśle klon telefonu SE Xperia X1, któremu jednak bardzo dużo brakuje do oryginału. Model ten to trójzakresowy telefon GSM z obsługą dwóch kart SIM. Znajdziemy w nim 2,8-calowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, 1-megapikselowy (!) aparat z możliwością nagrywania wideo, odtwarzacz multimedialny, bluetooth, GPRS, radio FM, nawigację za pomocą E-Map (Garmin), gniazdo kart microSD oraz czytnik e-książek.

Oceńcie sami, jak ma się Sany Ericssan, do Sony Ericssona, uwzględniając oczywiście różnicę cenową. Ten pierwszy kosztuje 193 dolary, czyli niespełna 600 złotych (plus oczywiście niemałe koszty przesyłki). Zainteresowany? Zajrzyj na stronę China Grabber.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.