Oprócz opinii o produktach, które stanowią główną część serwisu, internauci mogą dyskutować między sobą o własnych doświadczeniach z konkretnymi urządzeniami

Serwis opiniotwórczy zapłaci za opinie użytkowników

Cokupić.pl – serwis należący do Grupy Allegro – w okresie przedświątecznych zakupów nie tylko pomoże w decyzjach zakupowych, ale jako jedyny serwis w Polsce zapłaci użytkownikom za opinie.

Cokupić.pl pragnie docenić Użytkowników przyczyniających się do rozbudowy opiniotwórczej społeczności. Dlatego w połowie listopada wystartuje z promocyjną akcją „Weź kasę za opinie”, w której zapłaci 20 groszy za każdą wyczerpującą, rzetelnie i starannie napisaną opinię.Portal aspiruje do miana najlepiej zorganizowanej platformy dla kupujących, od której każdy będzie rozpoczynał planowanie przyszłych zakupów. Akcja, ma na celu zaktywizowanie Użytkowników do lepszego, bardziej wydajnego opiniowania. Wartość serwisu jako kompetentnego i wyczerpującego źródła informacji zależy wyłącznie od jego opiniotwórczej społeczności.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.