Tutaj mo- żemy ustalić, które ustawienia mają być widoczne w menu aparatu

Szybsza nawigacja w menu aparatu

Początkujący użytkownik, patrząc na wszystkie opcje w menu tego aparatu, "widzi pojedyncze drzewa, ale nie widzi lasu". Dlaczego najważniejsze ustawienia nie są po prostu zgrupowane razem?

W ustawieniach aparatów Nikona fotograf może wybierać pomiędzy pełnym menu a jego okrojoną wersją, ograniczoną do kilku opcji. O ile pełne menu jest nieco za duże, o tyle to skromne oferuje trochę zbyt mało. Nie trzeba się jednak załamywać – można jeszcze wybrać trzecią opcję i osobiście zbudować takie menu, które będzie zawierało jedynie to, czego potrzebujemy, i nic poza tym.

W tym celu w menu konfiguracyjnym aparatu przechodzimy do opcji »My Menu«. Możemy tam punkt po punkcie decydować, które ustawienia mają być widoczne na ekranie, gdy wciśniemy przycisk »Menu«. Dzięki temu będziemy mieć zawsze pod ręką najczęściej używane opcje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.